Reklam Hizmetleri

121
500 TL - 3.000 TL

reklam

 
Ürün Özellikleri
  • Google aramalar ve haritalara firmanızı ekliyoruz.
  • Facebook aylık reklam paketleri ile potansiyel müşterilere ulaşıyoruz.
  • Instagram reklamları ile firmanızı bir adım öne çıkarıyoruz.
  • Youtube videolarınızı hazırlayıp ürünlerinizi görsel olarak anlatıyoruz.
  • Twitter reklamları ile müşterilerinizle kolayca iletişim kurabilirsiniz.
 
Ürün Görselleri
 
Sosyal Medya Reklamcılığı

Reklam hizmetlerinde önemli olan konuların başında insanların çokça zaman geçirdikleri platformların hedef alınması gerektiğidir. Halihazırda Türkiye ‘de kullanılan sosyal platformların reklam için açılmış bölümlerini kullanarak hedef kitleye kolayca ulaşma imkanı sektörde yeni pazar oluşturmuştur ve büyük derecede etkili bir yöntemdir. Sosyal Medya Reklamları ile kendi sitenize organik hit sağlamanın yanı sıra marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Sosyal medya reklamları ile firmanız son kullanıcıya direkt ulaşmanın yanı sıra kendi sektörünüzde hizmet veren diğer firmalarla da etkileşim kurabilirsiniz.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Facebook Reklamlarının Avantajları
 

Facebook dünya çapında en çok kullanıcıya sahip sosyal iletişim platformudur. Facebook reklamlarının en avantajlı kısmı tıklanma başına ücretlendirmedir ve buda diğer platformlara göre daha düşük bütçe ile daha fazla kitle ile iletişim olanağı sağlar. Facebook reklam yöneticisi birden fazla reklamı toplu olarak düzenlemenin yanı sıra bütçenizi, hedef kitlenizi, reklam alanı seçeneklerinizi kolayca oluşturmanızı sağlar. Facebook reklam yöneticisi raporlama seçenekleri ile ödediğiniz reklam ücretine karşın ne kadarlık bir etkileşim sağlandığını kolayca takip edebilirsiniz.

 
Instagram Reklamlarının Özellikleri
 

Instagram reklamları görsel ilhamın merkezinde, cesur ve akıcı bir formatta gösterilir. Hikaye reklamları, fotoğraf reklamları, video reklamları, dönen reklamlar, koleksiyon reklamları ile hedef kitlenizi oluşturabiliriz. Instagram da konum, demografik bilgiler, ilgi alanları, davranışlar gibi seçenekler kullanılarak etkileşimin maksimum düzeye çıkarılması sağlanır.

Instagram Reklamları ile ;
İşletme, ürün, uygulama veya hizmetinizin bilinirliğini artırın.
Potansiyel müşterilerin ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi almasını sağlayın.
Ürün satışlarını, mobil uygulama indirmelerini ve hatta mağazanızın ziyaretçi sayısını artırın.

 
Google Reklamlarının Özellikleri
 

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN
Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.
TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN
Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.
İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN
Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google‘da gösterilebilir. İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

 
Sosyal Medya Reklamcılığı

Firmanızın, Markanızın tüm sosyal medya sitelerinde reklam ve sayfa takiplerini yapıyoruz. Düşük bütçelerle daha fazla müşteri potansiyeli elde edebilmek için çalışıyoruz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.