Malatya Web Tasarım

Anasayfa » Malatya Web Tasarım

MALATYA WEB TASARIM

Web Tasarım sizi bireysel olarak veya işinizi kurumsal olarak tüm dünyaya tanıtmaya yarayan bilgilerin düzenli şekilde tasarlanarak dijital ortamda yayınlanması diyebiliriz. Bireysel veya kurumsal kendinizi tanıtmak istediğiniz tüm yazılı metinler, resimler, grafikler, etkinlikler, satışını yapmak istediğiniz ürünler derlenip, toparlanarak kişilerin size ulaşmasını sağlar.

Kendinizi veya şirketinizi en anlaşılır dille ve belgelerle insanlara tanıtabilmek için iyi bir kodlama ve görsel zenginlik içeren tasarımlar oluşturmak gerekir. Bu da profesyonel bir tasarımcının elinden çıkacak web sitesidir. Site tasarımı yapıldıktan sonra takip edilmesi, güncellenmesi ve bazı platformlar da reklamının yapılması gereklidir.

Şimdi ilk defa site yaptıracak kişiler için olayı basite indirgeyerek anlatalım ;

WEB SİTE SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN GEÇMEMİZ GEREKEN AŞAMALAR

1 – İlk olarak daha önce başkası tarafından kullanılmamış bir isim bulmamız gerekli. ‘ Domain ‘ olarak adlandırılan bu isim hakkı seçiminde sizi ilgilendiren veya iş yerinizin içeriğini kısaca anlatan ; firma isminiz, tanıtım veya satışını yapacağınız bir ürünün ismi, herhangi bir özgün kelime …vb gibi.

Domain (isim hakkı) konusunu merak etmeyin. Siz sadece aklınızda tasarladığınız ve almak istediğiniz ismi bize bildirin, sizin için onu en az 1 Yıllık olarak adınıza kayıt yaptırıp, faturası ile size teslim edelim.

2 – İsim hakkımızı aldıktan sonra yayınlayacağımız resimler, yazılar, belgeler için 7/24 çalışan ve 365 gün açık olan sunucu dediğimiz bilgisayarlardan kendimize bir alan kiralıyoruz. Bu da kısaca ‘ Hosting ‘ olarak adlandırılıyor. Hosting yani web alanı konusunda dikkat etmemiz gereken konuların başında ;

  • Yedekleme sistemi olmalı
  • 365 gün aktif çalışır ve ulaşabilir olmalı
  • Mümkünse Web dosyalarımızı yükleyeceğimiz bu bilgisayarın Türkiye sınırları içerisinde barındırılıyor olması
  • Sunucu yazılımlarının sürekli güncel ve güvenlikli olması gerekmektedir.
 
MalatyaWeb Internet ve Bilgisayar Hizmetleri

Domain (isim hakkı) ve Hosting (web alanı) sağlama işlemlerinde faturalı olarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizler de Web Sitenizi açmak ve firmanızın tanıtımını yapmak isterseniz her türlü sorunuza cevap vermek için buradayız.

WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

Sektörde 20 yıllık deneyimimizle kurumsal bir yapı altında web site tasarım, e-ticaret sitesi yapma, Google üst sıra çalışmaları ve sosyal medya reklamları ile çalışmalarımıza başladık. Özellikle ilk defa site açacak işletmelerin tüm web site oluşturma basamaklarında ve sonrasında yapılan bu sitelerin güncellenmesi, korunması, yedeklenmesi işlemlerinin takibini yapıyoruz.

Ayrıca Malatya ‘da bulunan esnaf ve kurumların site, ofis, iş yeri, ürün tanıtımlarını şehrimize ait Malatya Portal Firma rehberimizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz.

Şimdi Firmajans Dijital Medya tarafından hazırlanmış çok güzel bir video dosyası ile anlatalım ;