Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Malatya Web Site > MWS Bilişim Teknolojileri

Malatya Web
 
MWS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.” felsefesi ile işletmelerin internet teknolojisine uyum sağlamalarına, iş geliştirmeye ve internet pazarından faydalanmaya yönelik çözümler sunar. Profesyonel programcı ile hedef kitleye hitap edecek web projeleri hazırlar. E-Ticaret, E-Yazılım, E-iş modüllerini şirketinize uyarlamanızı sağlayarak gerekli danışmanlık hizmetini sunar. Profesyonel, planlı ve sistematik çalışmalar ile sağlıklı projelere imzasını atmaya devam etmektedir.

 
Çözüm Ortağınız
  • Müşterilerimizi kurumsal anlamda en iyi şekilde tanıtmak
  • İnteraktif sistemlerle E- ticaret anlayışını geliştirmek
  • Web sayfasını planlama ve fikir diyalogu ile güncel tutmak

Müşterilerimizin teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve interneti etkin şekilde kullanarak yeni pazar anlayışını, düşüncelerine oturtabilmektir. Bu noktada müşterilerimize düşük maliyet ile yeni pazarlara açılmanın heyecanını yaşatmaktayız.

Müşterilerimize sağladığımız iş geliştirmeye yönelik web siteleri ile onların çok rahat ve kolay bir şekilde internet pazarında yer alabilmelerini sağlamaktayız.

 
Malatya Web Internet ve Bilgisayar Hizmetleri

Malatya Web olarak sektörde 20 yıllık deneyimimizle kurumsal bir yapı altında web site tasarım, e-ticaret sitesi yapma, Google üst sıra çalışmaları ve sosyal medya reklamları ile çalışmalarımıza başladık. Özellikle ilk defa site açacak işletmelerin tüm web site oluşturma basamaklarında ve sonrasında yapılan bu sitelerin güncellenmesi, korunması, yedeklenmesi işlemlerinin takibini yapıyoruz.

Ayrıca Malatya ‘da bulunan esnaf ve kurumların site, ofis, iş yeri, ürün tanıtımlarını şehrimize ait Malatya Portal Firma rehberimizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz.

malatyaweb.com > mws.com.tr
 

Malatya Web Hakkında Önemli Bilgilendirme

Merhaba ; Siz değerli müşterilerimize ve sektörden yakınımız bildiğimiz arkadaşlarımız için bir konuyu açıklamaya kavuşturmak bizler için elzem olmuştur. 2005 yılından beri malatyaweb.com, malatyaweb.net, malatyaweb.org isim hakları bizlere ait olmakla birlikte iş yoğunluğu ve aynı zamanda başka sektörlerdeki çalışmalarımız nedeniyle resmi olarak ilgilenemediğimiz MalatyaWeb ismi 2-3 yıl önce com.tr adresi patenti ile birlikte başkaları tarafından alınmıştır. Etikliği vicdanlara bırakılan bu ve benzeri davranışlar nedeni ile yeni ismimiz ile yola devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız.

MWS Bilişim Teknoloji ‘leri ismimiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğimizi bildirir, saygılarımızı sunarız.