MalatyaSeo ve Reklam Hizmetleri

Anasayfa » MalatyaSeo ve Reklam Hizmetleri

MalatyaSeo Hizmetleri

Arama motoru optimizasyonu olarak da adlandırabileceğimiz Seo hazırlamış olduğumuz kurumsal sitemizin veya e-ticaret sitemizin arama motorlarında ilk sayfalar ve hatta mümkünse ilk sıralarda görüntülenebilmesi için yaptığımız tüm ayarlar ve düzenlemelerdir. Seo işinde başarının anahtarı hazırladığımız sitenin ana hatları ile konudan sapmaması ve özgün yazılardan oluşmasından geçer. MalatyaSeo hizmetlerimiz belirli üç site üzerinde çalışmalara başlamış olup, hazırlamış olduğumuz özgün içeriklerle özellikle Google arama motorunda üst sıralarda yerimizi almış bulunmaktayız.

Seo konusunda sitenizin sürekli yeniliklere açık, özgün içerikli ve optimizasyonun takip edilmesi önemlidir. Her ne kadar zengin içerikli site yapsanız da sitenizin arama motorları için optimizesi yapılmamışsa üst sıralara çıkmanız hayalden öteye gitmeyecektir.

Kısaca Seo, tanıtımını yaptığınız firmanızın yada satışını yapmaya çalıştığınız ürünlerin müşterilerle buluşmasına aracılık yapan arama motorlarının sitenizi en iyi şekilde anlama, okuma ve müşterilere ulaştırması için yaptığınız düzenlemelerdir.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Milyonlarca kullanıcının yer aldığı sosyal medya alanlarında daha düşük bütçelerle reklam yaptırarak daha fazla müşteriye ulaşmak elinizde. Deneyimli kadromuzla profesyonelce hazırlanmış grafikler, resimler ve ürün bilgileriniz aynı anda birçok sosyal medya alanında yayınlanarak sitenizin organik hit sayısı artırılmakla birlikte daha fazla etkileşim hedefinizi tutturmak imkansız değil.

Site tasarımı, ürün ekleme işlemleri, arama motoru optimizasyonu ve kurumsal kimlik tamamlandıktan sonra tüm bu yaptıklarımızı sosyal ağlarda tanıtmak ve kullanıcılara ulaştırmak bizim işimiz.

MalatyaSeo ‘ya Giriş İçin Bir Kaç İpucu :

  • Site tasarımımız ve optimizasyonumuz bittikten sonra Google Search Console e sitemizi eklememiz gerekmektedir.
  • Search Console de ilk olarak site sahibi olduğumuzu doğruluyoruz.
  • Dizin kapsam raporuna başvurarak sitemizi ziyaret eden Google botların sayfa içeriklerimize ulaşıp ulaşamadığını kontrol ediyoruz.
  • Sitemizi özellikle mobil kullana bilirlik ve okunabilirlik ayarlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Google ‘ın sitemizi ve alt linklerimizi daha rahat bulup gezinebilmesi için site haritamızı mutlaka Google ‘a gönderiyoruz.
  • Bu işlemleri tamamladıktan sonra bir süre işi Google bırakıyoruz ve belirli aralıklarla bize sunulan arama performans raporlarına göre eksik optimizasyonları tamamlıyoruz.