Web Site Tasarımı

169
500 TL - 3.000 TL

 
Ürün Özellikleri
 • Kişisel Web Site Tasarımı
 • Kurumsal Web Site Tasarımı
 • E-Ticaret (Online Satış) Site Tasarımı
 • Haber Portalı Site Tasarımı
 • Şehir Portalı Site Tasarımı
 • Firma Rehber Site Tasarımı
 • Mobil Uyumlu Site Tasarımı
 
Ürün Görselleri
 
Malatya Web Site Tasarım

Malatya Web sektörde 20 yıllık deneyimimizle kurumsal bir yapı altında web site tasarım, e-ticaret sitesi yapma, Google üst sıra çalışmaları ve sosyal medya reklamları ile çalışmalarımıza başladık. Özellikle ilk defa site açacak işletmelerin tüm web site oluşturma basamaklarında ve sonrasında yapılan bu sitelerin güncellenmesi, korunması, yedeklenmesi işlemlerinin takibini yapıyoruz.

Ayrıca Malatya ‘da bulunan esnaf ve kurumların site, ofis, iş yeri, ürün tanıtımlarını şehrimize ait Malatya Portal Firma rehberimizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz.

 
Web Tasarım Hakkında Sorduklarınız
 
İlk defa site yapacağız, Nereden Başlamalıyız ?
 

Web site tasarımına başlayabilmek için öncelikle isim hakkı ve web site dosyalarını saklayacağımız bir web alanına (Hosting) ihtiyacınız olacak. İsim hakkı (domain) ve web alanı (hosting) en az 1 Yıllık olarak adınıza faturalı şekilde alınır ve şifreleri ile birlikte kullanımınıza açılır.

 
Web site adresimiz nasıl olmalı ?
 

Web site adresi seçilirken öncelikler türkçe karakterler (ç,ı,ö,ü …gibi) içermemesine dikkat etmeliyiz. Kişisel bir site için web adresi seçerken özgün davranabilirsiniz. Kurumsal bir web site açmak istiyorsanız adresin işinizle örtüşen veya firma isminizi ifade etmesine dikkat etmelisiniz. Kişisel siteler için isminiz.com, isminiz.net gibi adresler tercih edilirken iş yeriniz için daha kurumsal olan, com.tr, org.tr gibi uzantılar tercih edilebilir.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.