24-Port Gigabit Switch

497
1100 TL

PLANET GSW2401 sunduğu 24 RJ-45 10/100/1000Mbps portları ile yüksek hızlı network bağlantısı sunmaktadır. Ürün otomatik tanımlama ve belirleme özelliği ile doğru aktarım hızını belirler ve half/full duplex modu ile cihazların 24 Gigabit portundan ve 9K Jumbo frame özelliğinden faydalanmasını sağlar. GSW-2401 çok büyük miktarlarda data aktarımını güvenli bir topoloji içerisinde omurga switchine veya yüksek güçlü server sistemlerine entegre edilebilmektedir.

 
Ürün Özellikleri

Üst Düzey Performans
GSW-2401 sunduğu yüksek performanslı switch mimarisi ile bloke olmayan performansa sahip switch yapısı ile kablo hızı yoluyla 48Mbps gibi bir veri hızı sağlayarak LAN geliştirmelerinde ihtiyaç duyulan bantgenişliği sağlanabilmektedir. Akım kontrol fonksiyonu ile routerların ve serverların direk olarak switch ile hızlı ve güvenilir bağlantı ve transfer kurmasını sağlar.

GSW-2401,RJ-45 bakır arayüz desteğiyle birlikte 10/100/1000Mbps otomatik tanımlama özelliği ile optimal hız seçimini RJ-45 bağlantı yoluyla Cat 6,5 veya 5e kablolar aracılığıyla yapmaktadır. Aynı zamanda standart olarak sunduğu MDI/MDI-X desteği ile özel düz  veya crossover kabloya gereksinim olmadan bağlantı tipi algılanabilmektedir.

Mükemmel Trafik Aktarımı
GSW-1601 desteklediği depolama ve iletme aktarım şeması ile düşük gecikme süresi ve yüksek data bütünlüğünden emin olarak gereksiz trafik akışlarını ortadan kaldırarak kritik network yollarındaki veri kalabalığını önlemektedir. Akıllı adres tanımlama fonksiyonu ile GSW-2401 8k’ya kadar farklı MAC adress tanımlaması yapabilmektedir. Yüksek veri çıkışı ve 48Gbps yerel switchleme yapısı ile Gigabit networklerin yapısı için ideal özellikler sunmaktadır özelliklede network yapısının Gigabit düzeyinden geliştirilmesinde.

Fansız Dizayn
GSW-2401,fansız ve sessiz dizaynlı efektif soğutma sistemi sayesinde önemli bir güç tüketimi sağlamaktadır. Ayrıca  GSW-2401 operasyonlarını her alanda stabil ve sessiz bir biçimde gerçekleştirerek performans kaybı yaşamadan çalışabilmektedir.

 
Ürün Görselleri

Omurga Switch
Saniyede 32 Gigabit ’e kadar aktarım yapabilen bloke olmayan switch yapısı ile GSW-2401 kolaylıkla yüksek bant genişliği ihtiyaçları güncel ve gelecek uygulamalar için karşılayabilmektedir.

 
Tüm Network Sorunlarınıza Uygun ve Kaliteli Çözümler

Malatya ve Çevre illerde tüm kurumlara ve işletmelere Uygun fiyatlar ile malzeme tedarik ve Servis Hizmetleri sunuyoruz. MWS Bilişim Teknolojileri her türlü ağ yapılandırma sorunlarında ve hızlı ağ kurulumunda yanınızda.

 

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.