5-Port Gigabit Switch

39
310 TL

 

 
Planet GSD-503 5-Port Gigabit Ethernet Switch – Metal

GSD503 modern motel kompakt kasası ve kolay kurulum özelliği ile ev ve SOHO uygulamaları için yüksek hızlı Gigabit network sunmaktadır. Sağladığı 10Gbps yerel switchleme yapısı ile GSD-503 çok büyük miktarda data boyutlarını güvenli topoloji içerisinde omurga sistemine veya yüksek kapasiteli serverlara aktarım yapabilmektedir.GSD-503 sunduğu 2K MAC adres tablosu ile sunduğu kablo bağlantılı paket transfer performansı ile veri paket kaybı olmaksızın aktarım yapabilmektedir. Cihazın yüksek boyutlu verileri hızlı şekilde aktarım yapabilmesi, Gigabit düzeyindeki sistemler için ideal olduğunu göstermektedir. Özellikle network sistemlerini Gigabit düzeyine çıkarılmak istenen sistemler için.

 
Ürün Özellikleri

Tak & Çalıştır
GSD-503 bütün RJ-45 bakır arayüzleri 10/100/1000Mbps bağlantıyı otomatik tanımlama fonksiyonu ile optimal hız tespitini RJ-45 CAT 6,5,5e kablolar yoluyla yapmaktadır. Ürün standart oto-MDI/MDI-X desteklemekte ve Ethernet cihaza olan bağlantı çeşidini özel düz kablo veya crossover kablo olmadan tanımlayabilmektedir.

Omurga Switch
GSD-503 departman switchleri veya backbone serverlarıyla direk bağlantı sağlayabilmektedir.10Gbps’ye kadar bağlantı sunabilen ve bloke olmayan switch yapısı ile GSD-503 ile Gigabit bağlantı düzeyinde yüksek bant genişliğine sahip network sistemi kolay ve hızlı şekilde kurulabilmektedir.

Home/SOHO Yüksek Hızlı Network Merkezi
GSD-503 Gigabit Ethernet Switch, SOHO ve Ev kullanıcıları için yüksek hızlı internet dağıtımı konusunda en iyi çözümleri ortaya koymaktadır.GSD-503 cihazlar arasındaki data aktarım hızını artırarak bu işlemi yüksek kaliteli multimedya görüntülerin aktarılmasında hiçbir soruna sebebiyet vermeden yapmaktadır. Ev kullanımı için sunduğu özellikler arasında 10/100 veya 1000 Mbps kapasiteleri ile yüksek kaliteli multimedya, oyun ve farklı yüksek hızlı internet gerektiren uygulamaların ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

 
Ürün Görselleri

Enerji Tasarrufu
GSD-503 kullandığı yeni motor ile iki gelişmiş green network teknolojisi kullanmaktadır. GSD-503 Boşta beklerken güç tasarrufu modu, IEEE Energy Efficient Ethernet(EEE) standartına uyumlu biçimde çalışarak port kullanılmadığı zamanlarda otomatik olarak portun gücü azaltılarak tasarruf sağlanabilmektedir. Akıllı hesaplama(Intelligent Scale Power) teknolojisi aktif olarak gereken güç miktarını takip ederek kablo uzunluğuna bağlı olarak gücü belirlemektedir. GSD-503 20m’den kısa bir kablo ile bağlandığı zaman cihaz maksimum enerji tasarrufu sağlamaktadır çünkü cihaz Ethernet kablosunu algılayarak kullanılacak gücü düşürebilmektedir. Bu sayede bağlantı kurulan cihazın belirgin bir şekilde ortalama güç tüketimi azalır buda enerji tasarrufu anlamında büyük belirgin bir kazanç ortaya koyar.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.