Teknik Servis Hizmetleri

Anasayfa » Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis

Bilgisayar ve ağ sistemleri, internet bağlantı sorunları, yazılım ve donanımsal tüm sorunlarınız için 20 yılı aşkın tecrübemiz ile teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kamu kurumları, fabrikalar, küçük ve büyük ölçekli işletmeler için bilgisayar ve ağ sistemi bakım anlaşmaları, ağ ve doküman güvenliği, sistemin sağlıklı çalışabilirliği, kamera ve alarm sistemi bakımları gibi tüm teknolojik cihazların arıza tespit, tamir ve değişimi ile ilgili hizmet veriyoruz.

Teknik Servis Hizmetlerimiz

  • Bilgisayar, Notebook, Sunucu kurulum ve tamir işleri
  • Ağ sistemleri kurulum ve yapılandırma, büyük ölçekli sistemlerde güvenlik ve bakım
  • Veri güvenliği sağlama ve Bilişim konusunda danışmanlık
  • Okul, fabrika, kurum, ofis gibi bireysel ve kamusal alanlarda her türlü teknolojik destek
  • Güvenlik kameraları, alarm sistemleri kurulum ve bakımları
  • Veri depolama danışmanlığı, işinizi teknolojiye uygun hale getirme
  • Uzak bağlantı ile 7/18 destek ve yardım
  • İnternet bağlantısı yapılandırma, modem kurulumu ve uzaktan ofisinize erişim
  • Uçtan uca güvenli bağlantı ve bilgilendirme desteği

Sizler de yukarıda belirttiğimiz sorunlardan herhangi birine sahipseniz, işinizi bulunduğunuz tüm ortamlardan takip etmek istiyorsanız, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak zamandan tasarruf etmek isterseniz bizler destek için buradayız.

 
MWS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Teknoloji ve Bilişim sektörüne ait tüm sorularınız ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçin.
0555 786 0 666

İş yerleriniz için bilişim alt yapısını sağlam bir şekilde oluşturmanız sizi ileride çıkacak bir çok sorundan koruyacaktır. İlk yapılandırma aşamasında sağlam bir alt yapı kablolaması, bütün bilgilerinizi barındıracak bir server (sunucu) kurulumu, hızlı bir network yani bilgisayar ağı yapılandırılması size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Tüm yazışmalarınızın ve dosya transferlerinizin hızlı bir şekilde yapılması, dokümanlarınızın güvenli bir şekilde yedeklenmesi ve geri çağrılmasında kolayca eski dokümanlarınıza ulaşabilmeniz kurumsallığın yanı sıra işlerinizde büyük bir düzen sağlayacaktır.

Teknik Servis hizmetlerimizin yanı sıra kurumsal bir kimlik için gereksinim duyacağınız ve firmanızın tanıtımını yapan web sitesi, özellikle iş yazışmalarında kullanabileceğiniz sınırsız e-mail adresi sağlama gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Profesyonel ekibimiz size yazılım ve donanım desteğinin yanı sıra kurumsal e-posta kullanımı, tüm maillerinizi sadece bir tek ana e-mail adresinde toplama ve otomatik cevaplama gibi konularda eğitim ve destek vermektedir.