E-Ticaret Yazılımında ideasoft ! Sektörde 1 Numara

221

ideasoft e-ticaret yazılımında 1 numara !

ideasoft

İDEASOFT E-Ticaret yazılımında 1 Numara

Pazarlama araçları ; E-ticaret sitenize yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak gelişmiş kampanya ve promosyon araçları.

Arama motoru optimizasyonu ; Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alarak müşteri sayınızı artırmanızı sağlayacak SEO özellikleri.

Ödeme sistemleri ; Tüm banka sanal POS altyapıları, alternatif ödeme sistemleri, havale ve EFT, kapıda ödeme sistemi ve çok daha fazlası.

Entegrasyon çözümleri ; Kargo firmaları, pazaryerleri, tedarikçi firmalar, muhasebe ve ERP programları gibi çözümler e-ticaret sitenize entegre olarak çalışsın.

Destek ve müşteri hizmetleri ; İhtiyaç duyduğunuz her an 180+ kişilik ekibimiz, konu anlatım videolarımız ve ücretsiz e-ticaret eğitimlerimiz ile yanınızdayız.

Tasarım seçenekleri ; Ziyaretçilerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi sunacağınız tasarım harikası bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Sipariş yönetimi ; E-ticaret siteniz için sipariş, kargo ve raporlama süreçlerinde ihtiyacınız olan tüm özellikleri size bir bütün olarak sunuyoruz.

Ürün yönetimi ; Gelişmiş özelliklerimiz ile ürün, kategori, marka ve ürün görseli yönetimini kolaylıkla yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

ideasoft 2005 yılından bu yana başarının adı

IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.