Dahua IPC-HFW2231TP-ZAS 2MP WDR IR Bullet IP Kamera

208

HFW2231TP -ZAS Dahua Kamera

HFW2231TP

Akıllı Video Sıkıştırma ; Smart codec, sahneye uyumlu bir kodlama stratejisi, dinamik GOP, dinamik ROI, esnek çoklu çerçeve yapısı ve ağı zorlamadan yüksek kalitede video sunmak için akıllı gürültü azaltma kullanan standart video sıkıştırma ( H.265 ve H.264 ) ‘nın optimize uygulamasıdır. Smart codec teknolojisi, standart video sıkıştırmaya kıyasla bit hızı ve depolama gereksinimleri %70 e kadar azaltır.

Starlight Teknolojisi ; Zorlu düşük ışık uygulamaları için, Dahua’nın Starlight Ultra Düşük Işık Teknolojisi, 0.006lux ‘a kadar düşük ışıkta renk ayrıntılarını yakalayarak sınıfının en iyi ışık hassasiyetini sunar. Kamera, sahne boyunca ışığı dengelemek ve karanlık ortamlarda net görüntüler elde etmek için optik özellik kullanır.

WDR Teknolojisi ; Kamera, endüstri lideri geniş dinamik aralık (WDR) teknolojisini kullanarak, en yoğun kontrast aydınlatma koşullarında bile canlı görüntüler elde eder. Hızla değişen hem parlak hemde düşük aydınlatma koşullarına sahip uygulamalar için gerçek WDR (120 dB), aynı anda kullanılabilir video sağlamak için bir sahnenin hem parlak hemde karanlık alanlarını optimize eder.

IVS Teknolojisi ; Dahua kamera, belirli bir bölgedeki izleme olaylarına hızlı ve doğru şekilde yanıt verebilmek için Tripwire ve Intrusion gibi akıllı işlevleri gerçekleştirilebilen, videoya dayalı bir akıllı analitik algoritma ile donatılmıştır. İzleme verimliliğini artırmaktadır. Ek olarak, kamera sahne değişimini tespit ederek uyarı mesajı üretmek ve etkili video gözetimi sağlamak için akıllı algılamayı destekler.

Siber Güvenlik – HFW2231TP

Dahua ağ kamerası, güvenlik savunmasını ve veri korumasını iyileştiren ve kötü amaçlı programların cihazı işgal etmesini önleyen güvenlik kimlik doğrulaması ve yetkilendirme, erişim kontrolü, güvenilir koruma, şifreli iletim ve şifreli depolama gibi bir dizi anahtar güvenlik teknolojisi ile donatılmıştır.

Koruma (IP67, geniş voltaj)

IP67: Kamera toz ve ıslanma konusunda sıkı testten geçer. Toz geçirmezlik işlevi vardır ve muhafaza, 1 m derinlikte suda 30 dakika bekletildikten sonra normal şekilde çalışabilir.

Geniş voltaj: Kamera, ±% 30 giriş voltajı toleransına (geniş voltaj aralığı) izin verir ve dengesiz voltaj ile dış ortama yaygın olarak uygulanır.

HFW2231TP-ZAS 2MP WDR IR Bullet IP Kamera Datasheet buradan indirebilirsiniz.

Güvenlik kameramız ile ilgili Teknik Şartnameyi buradan indirebilirsiniz.

IPC-HFW2231TP-ZAS 2MP WDR IR Bullet IP Kamera ile yapılan eski video kayıt örneklerini inceleyelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.